Refleksja porekolekcyjna (2)

„I przystąpił do niego [do swego ojca] Tobiasz z żółcią z ryby w ręku, i dmuchnął na jego oczy, dotknął się i rzekł: «Ufaj, ojcze!», i przyłożył mu lekarstwo, i odczekał chwilę. Potem zerwał obiema rękami bielmo z kątów jego oczu. A Tobiasz starszy rzucił mu się na szyję, zaczął płakać i zawołał: «Ujrzałem cię, dziecko, światło oczu moich»”  (Tb 11, 11-13).

Ks. Stefan Radziszewski: Życie należy przeżywać w sposób święty

Trwa Narodowy Dzień Życia (24 marca), a już w piątek (25 marca) będziemy obchodzili Uroczystość Zwiastowania Pańskiego oraz Dzień Świętości Życia. O wartości ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci mówił w audycji „Prawdę Mówiąc” Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce ks. proboszcz Stefan Radziszewski.